Tisztelt Szülők, Kedves Karatékák!

Elérkezett az idő, hogy a 2023-as  nyári Karate Napközis Sporttáborunk kiírását elkészítsük, melyet lentebb olvashattok.

Akik még nem ismernek bennünket:
Több, mint 10 éve, az egyesület alakulása óta táboroztatjuk a gyerekeket minden évben. Az egyik legfontosabb szempontunk, hogy a szülőket tehermentesítsük, és a gyerekeknek felejthetetlen élményeket adjunk. Bejáratott programjaink között vannak a harcművészeti foglalkozások, melyek a gyerekek fölösleges energiáit vezetik le, a sportjátékok, mini kirándulás, fánk/palacsinta délután, aszfaltrajzolás, vizipisztolyozás, dinnyézés, stb. Sok jó barátság születik ezekben a táborokban, és a gyerekeknek élvezetes pár nap a nyárból. A gyerekekre szakképzett edzők, pedagógusok vigyáznek, és kellő csoportbontásban dolgozunk. Csak ebben a táborban fogadjuk az óvodás korosztályt, segítve a nyári ovi leállások megoldását.

Tehát várjuk:

• *az ovisokat és

• *az iskolásokat 11 éves korig --> 12 éves kor felett (5. osztálytól az ottalvós táborunkat ajánljuk)

A táborban korcsoportonként és tudás alapján fogunk csoportokat alkotni és foglalkozni a gyerekekkel (első sorban óvodásokkal és kisiskolásokkal). Épp ezért szívesen látjuk azokat a gyerekeket is, akiknek semmilyen tapasztalata nincs a harcművészeteket illetően, de szívesen kipróbálná azt., tahát várjuk a barátokat, uncsitesókat is.

Naponta 1-2 sportfoglalkozás lesz. A tábor ún. "bejárós" tábor. Reggel 8.00 és 16.00 között fogadjuk a résztvevőket. Napközben sok játék, és szabadidős tevékenység lesz, lehetőleg szabad játék formájában is.
Napközis jellegéből adódóan 3-szori étkezés biztosított minden nap:

• * reggeli

• *ebéd

• *uzsonna
    És meglepetésajándékot is kapnak a gyerekek.

Érkezés, távozás:

• * reggel 7.30-tól lehet érkezni,

• * délután 16.30-ig kérjük a gyerekeket elvinni.

Helyszín:

• * Tököl Parkerdő (Úttörő köz és Ponty köz közötti üdülő)

Tábor díja:

• *40.500 Ft/fő - 2023.06.25-ig történő kifizetéssel

• *45.500 Ft/fő - 2023.06.25-e után történő kifizetéssel

A tábor díját készpénzben vagy átutalással lehet rendezni. (Bankszámla szám, KAKUSEI SE: 10103850-19978200-01005006)

A tábor teljes összegét legkésőbb 2023.06.25-ig kérjük rendezni. Ez részletekben is történhet.
Regisztráció:

• *A táborba csak regisztráció útján lehet jelentkezni, a jelenlegi adatlap kitöltésével.

Jelentkezési határidő:

• *2023.04.15 a regisztráció kitöltésével, és 13.500 Ft Komolyan gondolom előleg befizetésével.

A táborba lehet hozni játékokat, társast, stb. Egy feltétel van: szívesen odaadod a többieknek is játszani. Ha vigyázni kell rá, vagy nagy értékű, vagy csak nagyon szereted és nem szeretnéd mással megosztani , semmi gond, de akkor ne hozd magaddal a táborba.

Szokásunkhoz híven utolsó nap tábortűz és szalonnasütés lesz este 18.00-tól, plusz extra edzés a nagyoknak.
Minden gyerkőcöt szeretettel várunk!

Karate

OVI-KARATE szakosztályunkat azzal a céllal hoztuk létre, hogy tudásunkat és karate-szeretetünket átadjuk az érdeklődőknek. Célunk minél színvonalasabb karate oktatásban részesíteni a hozzánk érkezőket.

Kidolgoztunk az óvodáskorú gyermekek részére egy speciális képzést, melyben a karate-do alapjait tanítjuk játékos formában. Olyan eszközökkel oktatunk, melyeket korosztályuk képes megérteni, és a feladatokat végrehajtani. A foglalkozások 45 percesek, és heti 1 alkalommal vannak.

Szem előtt tartjuk az óvodás korosztály el-elkalandozó figyelméhez igazodó foglalkozások kialakítását. Így sok, mozgásos, játékos feladat közben ismertetjük meg őket a harcművészet alapjaival. Foglalkozásaink hatására fejlődik a gyermekek koncentrációs képessége, fegyelme, figyelme, fizikai, egészségi állapota. Nem karatézó társaiknál fejlettebb, harmonikusabb összerendezett mozgás jellemzi tanítványainkat, melyeket nagy haszonnal vesznek a szülők a gyermekek iskolába kerülésekor. Foglalkozásaink hatására kialakul a mozgás, edzés iránti elkötelezettség, beépül az egészséges életmód ezen igénye.

Az első alkalom ingyenes! :) Gyertek és próbáljátok ki!